Графік правядзення факультатыўных заняткаў на 2 паўгоддзе 2020/2021 н.г  

Графік  правядзення  факультатыўных  заняткаў

на 2  паўгоддзе 

2020/2021 навучальнага  года

 

Дзень

тыдня

Назвы

факультатыўных

заняткаў

Клас Час

правя-

дзення

Прозвішча  настаўніка
Панядзелак “Кладовая слов русского языка” 5 15.00-15.45 Рунец С.М.
Аўторак “Зялёныя школы” 1 12.50-13.25 Марціновіч С.М.
 

Аўторак

“Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі”  

4

 

13.55-14.40

 

Гладкая Л.Ф.

Аўторак “Практыкум  па чытанні” 6 15.00-15.45 Наважэніна Л.Ю.
Аўторак  “Алгебра вучыць разважаць” 8 15.00-15.45 Юзепчук Л.І.
Серада “Уводзіны ў свет замежнай мовы” 2 15.00-15.45 Наважэніна Л.Ю.
Чацвер “Я пазнаю свет” 2 11.55 -12.40 Бялевіч Л.Л.
Чацвер “Асновы  моўнай культуры” 1 12.50-13.25 Гладкая Л.Ф.
Чацвер “Рашэнне тэкставых задач” 6 13.55-14.40 Шабан Н.Г
Пятніца “Уводзіны ў свет замежнай мовы” 1  8.10  — 8.45 Наважэніна Л.Ю.
Пятніца “Матэматычная вясёлка” 2 13.55 -14.40 Осіпчык І.П.
Пятніца “Алгебра вучыць разважаць” 7 15.00-15.45 Юзепчук Л.І.

 

Расклад  званкоў

на 2 паўгоддзе  2020/2021 навучальнага  года

 

№ урока Пачатак  урока Канец  урока
 

1 урок

 

9.00

 

9.45

 

2 урок

 

9.55

 

10.40

 

3 урок

 

10.50

 

11.35

 

4 урок

 

11.45

 

12.30  абед

 

5 урок

 

12.50

 

13.35 абед

 

6 урок

 

13.55

 

14.40

 

7 урок

 

14.50

 

15.35

 

Графік  правядзення

 арганізацыйна-выхаваўчай работы

на 2 паўгоддзе   2020/2021 навучальнага  года

 

Дзень тыдня Клас Час  правядзення Адказны
Інфарм. гадзіны

Панядзелак

1/4 , 2/3,

6,  8, 9

8.25 — 8.50 Класныя  кіраўнікі

 

Аўторак 5,7 8.25 — 8.50 Класны  кіраўнік
Класн. гадзіны
ЧацверПятніца

 

 

1/4, 7

3/4,

5, 6, 7 ,8, 9

 

11.45 – 12.30

12.50 – 13.35

14.50 – 15.35

 

Класныя кіраўнікі

Класныя кіраўнікі

Класныя кіраўнікі

 

Графік  дзяжурства настаўнікаў

па  школе

на ІІ паўгоддзе  2020/2021 навучальнага  года

 

Дзень

тыдня

Дзяжурны

  настаўнік

 Дзяжурны  адміністратар
 

Панядзелак

 

1 паверх –Гладкая Л.Ф.
2 паверх – Марціновіч С.М.

 

Бялевіч Л.Л.

 

Аўторак

 

1 паверх –Осіпчык І.П.

2 паверх – Юзэпчук  Л. І.

 

Іванова Н.С.

 

Серада

 

1 паверх – Наважэніна Л.Ю.

2 паверх – Закрэўская А.С.

 

Марціновіч С.М.

 

Чацвер

 

1 паверх –Рунец  С.М.

2 паверх – Шабан  Н.Г.

 

Бялевіч Л.Л.

 

Пятніца

 

1 паверх – Шабан У.В.

2 паверх – Іванова Н.С.

 

Марціновіч С.М.

 

Суббота

 

 

1 паверх – Іванова Н.С.

2 паверх – Марціновіч С.М.

 

 

Бялевіч Л.Л.

 

Увага !

Пры адсутнасці  дзяжурнага настаўніка абавязкі выконваюць Смірнова Г.А. і Фадзееў П.Я.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: